הרמת חזה

זה נכון שלא בכל שלב בחיים כל אחת חייבת לחשוב על ניתוח כמו הרמת חזה, אך אם זה משהו שמטריד אותך מזה שנים רבות, לא הגיע הזמן שתעשי משהו בנידון? ניתוח הרמה של החזה יכול הרבה פעמים לשפר את ביטחונה האישי של האישה, לגרום לה להרגיש טוב יותר ובצורה כזאת להשפיע גם על רבדים אחרים בחייה. לכן, אם גם את מרגישה שזה יכול לעזור לך לעשות את השינוי שלו את מייחלת כבר שנים, כדאי יהיה לחשוב על האפשרות של ניתוח כזה ברצינות.

איפה כדאי לעשות ניתוח הרמת חזה?

הרמה של החזה, כמו הרבה ניתוחים פלסטיים אחרים, זה מסוג אותם הדברים שניתן לעשות היום בכל עיר בישראל כי לא חסרים מנתחים פלסטיים מקצועיים. עם זאת, האם באמת תרצי להפקיד את המשימה הזאת בידי כל רופא? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם החלטת שאת רוצה לעשות ניתוח הרמת חזה, כדאי יהיה לבדוק לאיפה את פונה. הקריטריונים לבחירת המנתח שלך צריכים להיות:

  • השאלה כמה שנות ניסיון יש למנתח בתחום הזה?
  • האם נשים אחרות שכבר עברו אצלו ניתוחים דומים יצאו מרוצות?
  • האם הוא איש מקצוע אדיב שיוכל להסביר לך בסבלנות את כל הפרטים לגבי הניתוח?
  • האם הקליניקה שבה מתבצע הניתוח מספיק טובה ומקצועית? האם יש בה את כל המכשור שצריך?

אסור לשכוח שלמרות שניתוחים פלסטיים הפכו להיות מאוד נפוצים בשנים האחרונות, עדיין מדובר על התערבות כירורגית. לכן חשוב לבחור מנתח מקצועי שיוכל להתמודד עם כל סיטואציה בחדר הניתוח.

כמה עולה ניתוח מסוג כזה?

בין אם את חושב על הרמה של החזה ובין אם את רוצה מידע על מתיחת בטן מחיר, כדאי יהיה להחליט מראש מה הסכום שאותו את לא עוברת. יש היום כל כך הרבה מנתחים פלסטיים, כך שברור שיש ביניהם גם תחרות שמובילה לעיתים להוזלה במחירים. לכן, כאשר את מחפשת מנתח שיוכל לעשות לך ניתוח הרמת חזה מאוד מומלץ גם לדבר איתו בצורה ישירה וגלויה על המחיר, כי מה פתאום שתשלמי את הסכום הגבוה ביותר?